INFORMATION

Aktay Moda tarafından düzenlenen ve tüm Türkiye’de yer yer konser veren Çelik bu sefer Ereğli’nin incisi Cherry Garden Hotel & SPA’da sahne aldı.

Geçtiğimiz hafta, Niğde’de sahne alan sanatçı Ereğli’ye gelerek hayranlarıyla kucaklaştı. Hayranlarının yoğun ilgisi altında yemeğini yiyen sanatçı, sık sık resim çektirmek isteyen Ereğlililerin ilgisiyle karşılaştı.

Çelik sahne almadan önce seyircileri yöresel sanatçı Udî İsmail Çelikel karşıladı. Sanatçının söylediği şarkıya eşlik eden konuklar keyifli anlar yaşadı.

Çelik sahneye çıkınca artan coşku, sanatçının söylediği parçalarla daha da arttı. Sevilen şarkılarını seslendiren Çelik, atmosferden oldukça mutlu olduğunu belirtti.

Cherry Garden Hotel & SPA Otel İşletmecisi Muammer Aksoy böyle bir organizasyonda Çelik’i ve Aktay Moda’ya ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirtti.

Aktay Moda Sahibi Murat Işık, “dostum Çelik’e bu güzel konserinden dolayı çok teşekkür ederim, bizleri kırmadı geldi, sağ olsun. Ereğlili hemşehrilerimizin de göstermiş ilgiye teşekkür ediyorum. Etkinliklerimizin devam edeceği müjdesini de aracılığınız ile vermek isterim” dedi.

Ereğli Haberleri