INFORMATION

Konya Amatör Küme Meram Çıtır Simit Süper Grup’ta mücadele eden İhsaniye Gençlerbirliği Başkanı Mustafa Yapıcı ve Muhasebe Gençlerbirliği Başkanı Nihat Çelikkollu Pazar günü oynanan 1-1 lik beraberlikle puanların paylaşıldığı maçın bitiminde çıkan küçük çaplı gerginliğin ardından Çarşamba günü yemekte bir araya geldiler.

Yapıcı Müsabaka sonrası her iki kulübün yönetim, teknik heyet ve sporcularının birbirlerini tebrik etme sırasında,kulüpler ile ilişkisi olmayan kişiler tarafından sebebi belli olmayan tartışma yaşanmıştır. Her iki kulübümüzün sağduyu yöneticileri ve sorumlu kişiler tarafından tartışmalar büyümeden bitirilmiştir. Bu tür tartışmaların kulüplere mal edilmesini istemeyiz.

Her ne sebeple olursa olsun hiçbir ortamda kulübümüz mensuplarının bu tür tartışmaların içerisinde olmayacağını taahhüt ederiz. Kulübümüz,spora hizmet,gençliğe örnek olmak amacı ile faaliyetlerini sürdürecektir. Sayın Başkana Olaylardaki sağ duyulu tavrından dolayı teşekkür etmek için davette bulundum ve hoş sohbet ortamında Amatör sporun sorunları ve geleceği hakkında görüş alışverişinde bulunduk kendisine teşekkür ediyorum dedi. Muhasebe Gençlerbirliği Başkanı Nihat Çelikkollu geçtiğimiz aylarda İhsaniye Gençlerbirliği Takımının başkanlığını yönetici arkadaşları ile birlikte devralan Mustafa Yapıcı ve yönetimini tebrik ediyorum, Lige yeni heyecan ve renk katacaklarından eminim, Yıllardan beri Amatör sporun içinde Federasyonlarda halen aktif görevde olan biri olarak zorluklarını biliyorum, Bu yüzden Başkanı tekrar tebrik ediyorum, geçmiş yıllarda spor alanında yöneticilik yaptığı için birikimini ligimize yansıtacaktır.

Hafta sonu oynadığımız maç sonrası maçın atmosferi neticesinde maçın bitiminde küçük bir tatsızlık yaşanmıştır, Bu tür olayların bir daha yaşanmasını temenni ederken Sayın Başkana bu nazik daveti için teşekkür ediyor, Başarılar diliyorum dedi. Her iki Başkan bir birlerine ve tüm Klüplere başarılar diledi.

Hakimiyet